باید کاری کرد

وبگاه شخصی حسن عبدالصمد

باید کاری کرد

وبگاه شخصی حسن عبدالصمد

مصاحبه با سعید قاسمی:

| چهارشنبه, ۱۸ خرداد ۱۳۹۰، ۱۰:۰۰ ق.ظ | ۳۲ نظر
سعید قاسمی استاد دانشگاه و کارشناس مسائل سیاسی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی باشگاه خبری فارس «توانا»، ضمن تبریک به مناسبت پیروزی‌های مکرر سال گذشته و پیروزی مردم شریف در فتنه 88 تصریح کرد: پیروزی‌های مردم آزاده و قهرمان مصر و تونس قطعاً منبعث از انقلاب اسلامی ایران است.

*مدل فکری برخی مسؤلین باعث شد ریشه فتنه خشکانده نشود

وی ادامه داد: بعد از فتنه 88، آن چیزی که انتظار می‌رفت این بود که جمهوری اسلامی ایران باید منتظر یک پاتک از سوی دشمن باشد چرا که بنا به دلایلی ضعف در سیستم قضایی و مدل فکری بخشی از مسئولین در مراکز مختلف باعث شد که ریشه فتنه خشکانده نشود لذا در 25 بهمن سال 89 آن اتفاقات ناگوار انجام گرفت.

این استاد دانشگاه با اشاره به عجیب بودن روز 25 بهمن اظهار داشت: این روز از یک طرف روزی بود که هم‌جنس‌گرایان آن را به نام روز ولنتاین نامیده‌اند که این روز از اساس یک انحراف است و از طرفی دیگر در همین 25 بهمن سال 57 بود که موج افراد ضدانقلاب، سه روز بعد از پیروزی انقلاب اسلامی، در مقابل بیت حضرت امام خمینی(ره) در خیابان ایران خودنمایی کرد.

قاسمی افزود: قبل از دعوت موسوی و کروبی برای حضور در خیابان‌ها، می‌بینیم که دعوت کننده اصلی در پشت پرده، سلطنت‌طلبان اسرائیل، شورای سیاست خارجی آمریکا و منافقین هستند که از صدای آمریکا و بی‌بی‌سی از مردم خواستند تا به بهانه حمایت از مردم مصر و تونس به خیابان بیایند.

وی ادامه داد: شعارهایی که این افراد معدود سر می‌دادند هیچ‌کدام در جهت حمایت از انقلاب مردم مصر و تونس نبود، بلکه شعارها پیوسته علیه کلیت نظام اسلامی بود؛ هم‌چنین اقدام کثیفی که این اغتشاش‌گران انجام دادند، عملیات مسلحانه آنها بود که با این حرکت کاسه صبر امت حزب‌الله لبریز شد.

*فتنه 88 چوب کم کاری دولت‌های گذشته است

قاسمی با اشاره به انحرافاتی که در زمان ریاست جمهوری هاشمی رفسنجانی و خاتمی پدیدار گشت، اظهار داشت: برای ما بسیار روشن است که اکنون چوب کوتاهی‌های عملکرد ریاست جمهوری‌های گذشته را می‌خوریم چرا که در آن زمان چه در سیاست داخلی و چه در سیاست خارجی برخی از مسئولین دچار انحرافات ریشه‌ای شدند و از استراتژی حضرت روح‌الله بسیار فاصله گرفتند.

وی تصریح کرد: باید توجه داشته باشیم که افراد آلزایمر گرفته و پوسیده‌ای مانند موسوی و کروبی در قد و قواره فتنه‌گران نیستند این افراد را ما به خوبی می‌شناسیم. درست است این افراد در این فتنه بازی خوردند اما دشمن سعی دارد این افراد را علمدار نوک پیکان فتنه نشان دهد تا ما را از اتاق فکر و تصمیم‌گیرنده اصلی این فتنه بی‌خبر نگه‌دارد.

*پدر خوانده فتنه در ایران آقای رفسنجانی است

قاسمی ادامه داد: در ایران این فتنه یک پدرخوانده‌ای دارد که با اتاق فکری که راه‌اندازی کرده است به فتنه‌گران خط می‌دهد و خودش با سکوت و هم‌نوایی با این جریان، فتنه را هدایت می‌کند.

این استاد دانشگاه با اشاره به مواضع دوپهلوی آقای هاشمی رفسنجانی تصریح کرد: نباید خوف داشته باشیم تا نام آقای هاشمی را در شکل‌گیری فتنه بکار ببریم، آقای هاشمی با اینکه حق برای همه پدیدار گشته بود، نه تنها روشن و شفاف مواضع خود را اعلام نمی‌کرد بلکه در آخرین سخنانش هم اشاره کرده است که مواضع من همان مواضعی است که در نماز جمعه سال گذشته اعلام کرده‌ام.

*انقلاب مردم مصر و تونس یک دهه زودتر باید اتفاق می‌افتاد

وی ادامه داد: یقین دارم که اگر مدل فکری برخی از آقایان در زمان ریاست جمهوری آقایان هاشمی رفسنجانی و خاتمی تأثیرپذیر از تفکرات غربی‌ نبود، ما خیلی زودتر می‌توانستیم انقلاب اسلامی را به مصر و تونس منتقل کنیم؛ یعنی انقلاب مصر و تونس باید یک دهه زودتر اتفاق می‌افتاد.

قاسمی افزود: انزوای سیاسی و دوری از تفکرات حضرت امام(ره) در سیاست خارجی دوران ریاست جمهوری آقایان، باعث تأخیر در صدور انقلاب اسلامی به کشورهای منطقه‌ای شد و اگر می‌بینید که مصر، تونس، بحرین و دیگر کشورهای اسلامی به پیروزی‌های مکرر دست پیدا می‌کنند، علت آن ایستادگی بر مدل فکری انقلاب اسلامی و احیای تفکر حضرت روح‌الله است.

*مسئولین اطلاعات لازم را در اختیار مردم بگذارند

وی با اشاره به لزوم پیگیری سیستم قضایی و وزارت اطلاعات برای شناسایی شبکه‌های فتنه تصریح کرد: مردم ما از نیروهای اطلاعاتی می‌خواهند تا مراکز فتنه را با تمام جزئیات شناسایی کنند و به خوبی اطلاع‌رسانی لازم را به مردم انجام دهند.

عضو شورای مرکزی قرارگاه عمار افزود: اگر سیستم اطلاعات و دستگاه قضایی، این شبکه‌ها را شناسایی نکنند و یا به مردم اطلاعات درست را انتقال ندهند، اتفاق خاصی در نظام نمی‌افتد اما آن مسئولین از چشم مردم خواهند افتاد.

قاسمی ادامه داد: نباید برخی از مسئولین به علت نان و نمک‌هایی که با یکدیگر خورده‌اند و یا نان‌هایی که به یکدیگر قرض داده‌اند، در برخورد با فتنه‌گران کوتاه بیایند و با توجیه‌گری، روابط دوستانه‌شان را ادامه دهند.

*عملکرد نادرست خواص علت طولانی شدن فتنه بود

وی یکی از عواملی که باعث شد نبرد قهرمانانه مردم با فتنه‌گران، هشت ماه به طول انجامد را عملکرد نادرست برخی از خواص دانست و تصریح کرد: مردم ما به علمدارهایی که برخی در قم، برخی در دانشگاه و برخی به عنوان چهره‌های سرشناس سپاه پاسداران بودند، نگاه می‌کردند و وقتی می‌دیدند که آنها با فتنه‌گران هم‌نوا شده‌اند و یا سکوت اختیار کرده‌اند، با خود گفتند اگر بخواهیم با این افراد پیش برویم به بیراهه خواهیم رفت. بنابراین در 9 دی و 22 بهمن راهشان را از این افراد جدا کردند.

قاسمی ادامه داد: رهبر معظم انقلاب بعد از این اتفاقات فرمودند که برخی از خواص در امتحان خود مردود شدند، بنابراین مردم خود تصمیم گرفتند تا پرچم را به دست گیرند و آن حماسه را رقم بزنند؛این مسئله که مردم خود تصمیم گرفتند به میدان بیایند و برخی از خواص، چهره واقعیشان نشان داده شد، از برکات فتنه سال گذشته بود.

این استاد دانشگاه یکی دیگر از عواملی که باعث شد فتنه سال گذشته 8 ماه به طول انجامد را عملکرد صدا و سیما دانست و افزود: مصونیتی که در برخی از عناصر صدا وسیما وجود دارد باعث شد که آن اتفاقات و خیانت‌هایی که از طرف فتنه‌گران و آشوب‌گران رخ داد، به خوبی برای مردم بیان نشود. با این حال در روزهای اخیر صدا و سیما عملکرد بهتری نسبت به گذشته را در پیش گرفته است.

* آقای هاشمی 5 دقیقه بیشتر نتوانست به راهپیمایی بپردازد

وی با اشاره به آزادی بی‌حد و مرز در کشور ایران تصریح کرد: در کشور ایران در امور اقتصادی و سیاسی آزادی‌های بیش از اندازه به افراد داده شده است، البته این آزادی به نوعی قابل تقدیر است تا مردم به بلوغی برسند که ایران اسلامی زندانی بشود برای موسوی و کروبی که در هر جایی که آنها قدم می‌گذارند حتی کودکان با پرتاب لنگه کفش انزجار خود را از آنان اعلام می‌کنند.

عضو شورای مرکزی قرارگاه عمار ادامه داد: از صدا و سیما انتظار داشتیم تا صحنه‌ای را که مردم با چوب در راهپیمایی 22 بهمن 89 به دنبال آقای هاشمی رفسنجانی می‌دویدند را نشان دهد، آقای هاشمی 5 دقیقه بیشتر نتوانست به راهپیمایی بپردازد، البته مردم روستاهای دور افتاده هم این را می‌دانند که برخی مصالح متأسفانه با مصالح مجمع تشخیص مصلحت گره خورده است.

وی با اشاره به وجود اساتید لیبرال و دموکرات و اساتید یهودی و صهیونیست در دانشگاه‌ها تصریح کرد: سه نسل جوان ما در دانشگاه‌ها می‌آیند و می‌روند و برخی از اساتید با انحراف فکری تخم نفاق را درمیان برخی از جوانان کاشتند، لذا نظام باید این مسئله را پایان دهد.

*دستگیری سران فتنه نباید احساساتی باشد

قاسمی افزود: دستگیری سران فتنه نباید احساساتی باشد، صدا و سیما باید در تمام شب‌ها به مانیفست و تفکر حضرت امام و بیانات رهبر معظم انقلاب بپردازند، نه اینکه فقط در شب 22 بهمن و انتخابات سخنان امام (ره) را پخش کنند؛ باید وصیت‌نامه امام را به گوش نسل سوم و افراد فراموشکار رسانید که در این صورت با روشن‌گری و اطلاع‌رسانی مناسب، محاکمه سران فتنه به خوبی صورت می‌گیرد.

این استاد دانشگاه ادامه داد: سخنان شهید دیالمه را که فرموده بود "شما بعد از 30 سال متوجه می‌شوید که موسوی به علت انحرافات فکری خیانت خواهد کرد "، را در صدا و سیما نشان دهید و با روشنگری و اطلاع‌رسانی موشکافانه و برگزاری کرسی‌های آزاداندیشی، زمینه محاکمه سران فتنه را فراهم کنید.

قاسمی با اشاره به سخنان معظم رهبر انقلاب که در قم و تاکید ایشان مبنی بر اینکه "ممکن است در‌ آینده حوادثی از این قبیل رخ دهد و هنوز فتنه به پایان نرسیده است " تصریح کرد: ما باید با آمادگی، خود را برای حملات بعدی دشمن آماده کنیم و با شناسایی مرکز فتنه، نقشه‌های آنها را نقش بر‌ آب کنیم.

*دشمن قصد دارد فتنه گر اصلی فراموش شد

وی یکی از علل استحکام افراد مذهبی را در یک دست بودن هیئت‌های مذهبی دانست که در زمان فتنه به خوبی با اتحاد یکدیگر به موضع‌گیری می‌پرداختند و گفت: دشمن قصد دارد تا با نفوذ در هیئت‌های مذهبی، مسائل اصلی را کم‌رنگ کند و با انحراف در تفکرات جوانان، افکار آنان را طوری هدایت کند که فلان مسئول در دولت فتنه‌گر است.

قاسمی افزود: تمام نگاه‌ها به‌ آن شخص بود که ما دیدیم در 25 بهمن، فتنه‌گران اصلی دوباره به میدان آمدند؛ ما ابتدا باید مانند زمان جنگ به پاکسازی مناطق تصرف شده بپردازیم و بعد به اهداف دیگرمان در عمق رسیدگی کنیم. یعنی وقتی با این افراد تسویه ‌حساب نشده است، روی مسائل درجه دوم تأکید نکنیم.

*حمایت از دولت حمایت از مشایی نیست

این استاد دانشگاه تصریح کرد: متاسفانه اگر کسی بخواهد از کلیت نظام و دولت حمایت کند سریعاً او را به دفاع از مشایی متهم می‌کنند در صورتی که این امر یک خط انحرافی است. البته این برای همه مشخص است که اشتباهاتی در بحث‌هایی که آقای مشایی مطرح کرده است گاهی اوقات با اصول مغایرت دارد اما وقتی فردی مدام بر این تأکید کند و مشکلات اصلی و اساسی را فراموش کند، درست نیست.

وی خاطر نشان کرد: مردم فهیم کشور ما در این ایام در سیاست‌های داخلی و خارجی نظام، به خوبی سره را از ناسره تشخیص می‌دهند و با اصول و مبانی حضرت امام خمینی(ره) و رهبر معظم انقلاب در مقابل منحرفین، با هر سمت و لباسی که باشند ایستادگی می‌کنند و هیچ گونه اغماضی را نمی‌پذیرند.

قاسمی ادامه داد: خواست دشمن این است که دولت فعلی را تضعیف کند ما نباید با دشمن هم‌صدا شویم و بخشی از پتانسیل نظام را به هدر دهیم؛ باز ممکن است در یک ماه آینده مسئولی اشتباهی را انجام دهد و یا حرف نامربوطی را بزند آن وقت است که تمام بحث‌ها به او کشیده و اصل موضوع فراموش می‌شود؛ باید مواظب این خطرات باشیم.

مصاحبه از :حسن عبدالصمد

نظرات  (۳۲)

سلام دوست عزیز
مرسی که به وب من سر زدی
خوبه که با بعضی از مطالبی که نوشتی مردم اگاه میشن
ولی نمیدونم چرا احمدی نژاد با این همه خدمتی که میکنه بازم کسی قدرشو نمیدونه یعنی تشخیص خوب و بد بودن اینقدر سخته نمیفهمن که بعدا به خاطر این قضاوتهای احمقانه باز خواست میشن خدا هدایتشون کنه
سلام، هر روز در روزنامه بدبختیهای مردم پیشرفته ژاپن را می‌خوانم. اینها که انقدر وارد هستند همین روزها پودر میشن میروند هوا حالا ما ایرانیها که نه ماشین درست حسابی‌ بلدیم بسازیم نه پالایشگاه برای تصفیه نفت داریم حالا می‌خواهیم نیروی اتمی‌ هم بسازیم هر چند روز یک بار یکی‌ از تابوتهای هوایی‌ مون میفته و دوباره قوم و خیشهامون لت و پار میشند.. خیلی خنده داره که اینهمه نفت داریم ولی‌ باید بنزین از خارج بیاریم و در ضمن بنزین ایران تصفیه شده برای هواپیماهای روسی زیاد خوب نیست .تازه گندش هم در آماده که نیروگاه اتمی‌ بوشهر روی خط زلزله ساخته شده. یا امام خمینی به دادمون برس.
سلام برادر.بسی از مطالب و اطلاعات روشنگرانتون استفاده کردم.خداقوت.

یاعلی
باولایت زنده ایم، تازنده ایم ، رزمنده ایم
سلام
جالب بود
موفق باشید
سسسللااام مگه تو خبرنگاریییی؟؟؟؟؟

بابا ایول.
سلام برادر.نمیذاره نمیذاره کدوم شبکه میذاره.انقدر از کانال4 بدم میاد،از بچگیم این حس رو بهش داشتم.میگم چرا دوست گراممان هی میگفت بزن 4 نگو...اصلاًاز عدد 4 بدم میاد.میشه هر وقت از این برنامه تندا داشت تو صدا و سیما پخش میشد از طریق وحی منزل به منم بگید!؟حتماً الان ضد حال میزنید میگید آدمی که به دنبال حقیقته از این بهانه های چیز نمیاره.خب آدم وقتی از چیزی بدش میاد اصلاً طرفش نمیره چه برسه به اینکه...وای چقدر دارم حرف میزنم.سرتون درد گرفت.در پناه حق!
سلام
مصاحبه ی پر مغزی بود،کاش از صدا و سیما پخش می شد.راستی اینهمه می گن اینجا ایران است مردم آزادی بیان دارند...کو،کجاس؟!یکی بهم بگه!نکنه بستگی به بیانات داره!تازه اگر هم آزادی باشه...صرفاً جهت خالی شدن مردم هست و اندکی دلگرمی و وعده!70% می تونم بگم اگر از صدا و سیما بخواید این مصاحبه پخش بشه و به اطلاع عموم برسه میگن:(نع،مصلحت نیست،زود است،اندکی صبر پیشه کنید اوضاع زیباتر! شود،خصوصاً اینکه به صلاح یه سری خواص هم نیست!)خیلی بده ها!
....................................................................................................
البته باید بگم سعید قاسمی سخننی از این تندتر را در صداو سیما در برنامه راز انجام داده اند
 • پرستوی مهاجر
 • سلام و خداقوت

  خوب بود ولی طولانی. انشالله در فرصتی دوباره با دقت می خوانم.
  موید و بیدار باشید

  تعجیل در ظهور حضرتش صلوات
  ولادت رحمت للعلمین،خاتم النبیین،رسول مهرو محبت،محمد مصطفی(ص) و نیز میلاد ششمین اختر تابناک ولایت، موسس مذهب جعفری،امام صادق(ع) بر همه مسلمانان و عاشقان بویژه بر شما دوست عزیز مبارک باد
  سلام  ای که میلادت، نقطه عطف خلقت است! بر تو درود که عشق، خود را با نام تو تجلی داد و خلقت، بی وجود تو معنایی نداشت؛
  ای بهترین خلق که پیامبران سلامت می کنند و تو را سید خویش می خوانند؛
  ای آن که خدا از نور خویش، تو را آفرید و بر تو سلام داد و جهانی را در رکاب تو گذاشت تا معلوم شود که تاریخ انسان، چون تو نداشته و چون تو نمی آورد؛
  و ای چراغ رها شده در پرواز! تو، عاشقانه سرود زندگی در گوش خلق زمزمه کردی؛
  بر تو درود!  فرخنده میلاد نبی مکرم اسلام، پیامبر محبت و دوستی، سرور کائنات، حضرت ختمی مرتبت محمد مصطفی صلی الله علیه وآله وسلم و همچنین میلاد با سعادت شیخ الأئمه، پشوای بزرگ مذهب جعفری حضرت امام جعفر صادق)علیه السلام (را به پیشگاه گل سر سبد هستی، حضرت بقیة الله الأعظم، حجة بن الحسن العسکری عجل الله تعالی فرجه الشریف و تمامی شیعیان و محبان آن دو بزرگوار، علی الخصوص شما دوست عزیز و گرامی تبریک و تهنیت عرض می نمایم.


  التماس دعا
  سلام
  واقعا این گفته سردار قاسمی قبول دارم که پدر خوانده فتنه ایران هاشمی است والبته فرزندانش هم نقش کلیدی دارن واقعا هاشمی با سکوت خودش به همه فهماند که از چه کسانی دفاع میکند.
  .
  .
  .
  .
  مرگ بر ساکتین
  .
  .
  .
  .
  .
  مرگ بر هاشمی
 • گروه نرم افزاری فراز
 • با سلام .

  سریع ترین برنامه ارسال کامنت تبلیغاتی به وبلاگ های بلاگفا به صورت کاملا فارسی و با امکانات استثنائی توسط گروه نرم افزاری فراز طراحی و آماده بهره برداری شد .

  برخی از امکانات برنامه :

  - امکان یافتن وبلاگ های بروز شده
  - امکان یافتن وبلاگ ها، با موضوع تعیین شده
  - امکان اضافه کردن وبلاگ ها به صورت دستی
  - امکان ذخیره کردن لیست وبلاگ ها بر روی دیسک
  - امکان فراخوانی لیست وبلاگ ها از دیسک
  - امکان شناسایی و حذف وبلاگ های یکسان از لیست
  - امکان ارسال کامنت به صورت خصوصی به نویسنده وبلاگ
  - بسیار قدرتمند و سریع
  و چندین قابلیت استثنائی دیگر که می توانید آن را از نزدیک مشاهده کنید .

  * این برنامه به صورت فول سورس هم قابل عرضه می باشد .

  صفحه وب : www.1120.blogfa.com

  موفق و پیروز باشید .
 • مشاوره سنگ صبور سعا
 • میلاد رسول عشق و دوستی و اما م جعفر صادق مبارک باد
  شبنمی درصبح چون آواز لغزیدن گرفت
  شمس عالمتاب هستی را درخشیدن گرفت
  رود اندر بستر خاک غم و هجران دوید
  چشمه‌سار زندگی در جسم جوشیدن گرفت
  با طرب باد صبا گفتا به خاک تشنه لب
  آسمان لطف او بردشت باریدن گرفت
  ...بروزم
  مشاوره سنگ صبور سعا
  Salam.dost aziz webe khily khobi dared .shoma ba tabadol link movafeghed?ya ali seyed ali
  سلام با مطلب عصمت به روزم
  سلام
  با اظهارات عجیب هاشمی به روزم
  سلام
  خسته نباشی
  به منم سر بزنین
  ما یکسال و نیم خون دل نخوردیم که به محاکمه دو مهره سوخته که تبدیل به جنازه سیاسی شده اند، ختم شود.
  سران جریان ساز و اصلی فتنه، هنوز در جایگاهشان قرار دارند.
  اگر ق محترم ق، فکر می کند سران فتنه فقط موسوی و کروبی بوده اند؛ یا خیال کرده مردم اینطور فکر می کنند؛ سخت در اشتباه است.
  ما اما، اشتباهش را نه با سنگ و آتش که با قلممان باید جبران کنیم.

  بیایید همه با هم، با قلممان، به مواضع هاشمی و فرزندانش و خاتمی بتازیم.
  شاید این حرفم بی ربط باشه اما تو گلوم گیر کرده می خوام بگم؛چرا کشور ما اول ضربه می خوره و تازه بعد از ضربه خوردن به دنبال کشف عامل ضربه میگرده و تازه وقتی بعد از خسارت وارده عامل رو پیدا کرده افتخار میکنه که آره ما تونستیم این سازمان جاسوسی فلان جا رو کشف و جلوی فعالیتشون رو بگیریم.بابا آخه اصلاً چرا باید راه برای ضربه باز باشه؟ به همین راحتی کشورای دیگه انقدر به کشور ما دسترسی داشته باشن که بتونن صدمه بزننو هزینه های کلان هم صرف کنن!من میدونم سران کشور بی کار ننشستن اما یه خرده بیشتر آینده نگر باشن بد نیست.پیشرفت اینطوری به چه درد می خوره.تازه جدیداً می خوان سیم کارت تصویریه چیه اسمشم دقیق نمیدونم وارد بازار کنن...بابا مردم ما جنبشو ندارن!طرز استفاده ها آدم به آدم فرق دارد.من نمیگم همه بی جنبن اما هستن آدمای بی جنبه . باید تو هر کاری جوانب رو در نظر گرفت نه اینکه به خاطر حضور آدمایی از این نوع کشور عقب مونده بمونه نه! بلکه محدودیت داشته باشه و درست فرهنگ سازی بشه و خانواده ها رو آگاه کرد که اینقدر به بچه هاشون پر و بال ندن.در ضمن کشور ما که هر کی به هرکی نیست که بذاره یه مشت آدم از خدا بی خبر و آشوبگر و فتنه گر(هرچند خیلی هاشون نمی تونن هر رو از بر تشخیص بدن) بریزن تو خیابونو حتی دستشون رو به خون هموطن خودشون آلوده کنن؛چرا به اینا اجازه میدن؟مگه مملکت قانون نداره؟من نمیگم کشور ما باید مدینه ی فاضله باشه اما کشور ما سرآمد همه ی کشورها و امید امام زمان و مرکز شیعه هست باید یه فرقی با کشورای دیگه داشته باشه.
  شاید من خیلی در مورد اون متنی که فرستادم و هدفم از فرستادنش زیاد توضیح ندادم که باعث شد شما فکر کنید من هم جزء آدمای دهن بین هستم و نمی تونم بهترین موضع و حقیقت به این واضحی رو تشخیص بدم.من با خوندن اون متن فقط اظهار تاسف کردم که آدما چقدر راحت دروغ میگن و به عواقبش اُخرویش بی توجهن و با این کار نه تنها ارزش کسی رو پایین نمیارن بلکه خودشون رو پست و بی ارزش میکنن و دستاویزی برای بیگانگان میشه... نه تایید یا تکذیب! ترجیح می دم نگاه کنم ببینم چه کسی این حرف رو زد و سابقه ی ذهنیش چی هست بعداً بشینم نظر بدم.نظر شما هم کاملاً محترم و متین.اما ای کاش می شد کاری کرد که به این راحتی آدما نتونن شایعه سازی کنن.بعضی ها هم که خوراکشون دامن زدن به این شایعات و انتقالشون به سایتهای بیگانه هست و...(نمی دونمم به چه قیمتی این کارها رو میکنن)متاسفانه نمیشه جلوشو گرفت.متاسفانه هر فناوری که بوجود میاد هر چند باعث پیشرفتی نسبی و سهل کننده ی کارا هست اما به دنبال خودش موجی از سوء استفاده ها و استفاده در جهت منافع بیگانگان رو هم به دنبال خودش میاره.منظورم همین ماهواره و اینترنت و فیس بوک و...از این جور اباطیل!هست.کاش با روی کار اومدن هر چیزی فرهنگ استفادش هم به دنبالش میومد اما تو کشور ما اول یه چیز وارد میشه بعد مردم برای خودشون فرهنگسازی میکنن و (بیشتر هم در جهت سرگرمی) بعداً فرهنگ درست استفاده کردنش میاد که چه فایده بعد از مرگ سهراب!شما که به فکر جامعه هستید چرا نسبت به مشکلات اساسی که مشکلات دیگه ریشه در همینها داره اقدام نمی کنید؟
  در ضمن من حرفی رو تایید نکردم...فقط خواستم بگم...اصلاً بی خیال!
  سلام
  ممنون از حضور همیشگی شما دوست عزیز
  الان منتظرتم با حرف آخر ...
  موفق باشید
  سلام علیکم
  برائت جویی دیروز سران ... جالب بود !!!
  سلام
  با مطلب برای روزهای عصبانیت مردم به روزم
  منتظر نظر شما نظر فراموش نشه
  "هوالسلام"

  "عاشقم برهمه عالم که همه عالم ازاوست "

  "وخدایی که دراین نزدیکی ست"

  سلام دوست محترم،خداقوت!

  بهتون تبریک میگم وبلاگ زیباوپرمحتوایی دارید،خیلی استفاده کردیم.

  به ماهم سربزنیدخوش حال میشیم. التماس دعا شدید///////درپناه حضرت دوست.
  یاالله
  چندین عکس از تجمع و تحصن طلاب حوزه علمیه قم
  فیلم از شعارهای مردم بر علیه هاشمی در فیضیه
  baerfan.blogfa.com
  دیشب هم اخبار اعلام کرد یکی دیگه از مجروحا تو بیمارستان به شهادت رسیده.

  به اسم آزادی راه بر آزادی می بندند
  خب نشنیدم دیگه.تعجب نداره که.در هر صورت ممنون از آگاهی بخشیتون هر چند وقتی اونا میگفتن اینطور نیست من مصرانه میگفتم نه این سایت واقعیت رو میگه ولی لازم بود خودم مطمئن بشم.در کل ممنون بزرگوار...موفق باشید!
 • فرشید اسماعیلی
 • تحصن حزب الله برای دستگیری و نابودی سران فتنه از امشب ۲۶ بهمن ۸۹ همه در میدان ارگ جمع خواهیم شد


  اطلاع رسانی کنید
  سلام.ولی پسر دایی من که جزء نیروهای امنیتی اونجا حضور داشته گفت تجمع دیروز مجروح داشته ولی کشته نداده.در ضمن اگر اینطور بود حتماً اخبار می گفت!راستی گفت اصلا توی این خیابونی که شما گفتید تجمعی نبوده.کی درست میگه این وسط؟!

  .........................................................................................................
  سلام.
  اخبار و تمام خبرگزاری ها اعلام کردند.رئیس پلیس تهران هم اعلام کرد.چطور نشنیدید.
  فردا تشیع جنازه تشریف بیارید تا حقیقت را بهتر بدانید
  تمام خیابان هایی که در محدوده میدان امام حسین تا میدان آ
  زادی در مقاطع زمانی مختلف تجمعاتی داشتند
  خوشا به سعادتش

  ارسال نظر

  ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
  شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
  <b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">