باید کاری کرد

هر مسلمان یک سازمان تبلیغات اسلامی

باید کاری کرد

هر مسلمان یک سازمان تبلیغات اسلامی

باید کاری کرد

خدایا ببخش مرا به خاطره آن مطلب هایی که بخاطر تو ننوشتم

ببخش مرا به خاطره کامنت هایی که تو در آن نبودی

ببخش مرا از اینکه با مطلبم بنده ای را از خدا دور کرده ام

ببخش مرا که میتوانستم با اطلاع بیشتر بنویسم اما کم کاری کردم

ببخش مرا که وقتی مطلبم پرنظر و یا وبلاگم پر بازدید شد گمان کردم که از سعی تلاش خودم است و تو را فراموش کردم.

ببخش مرا که در وبلاگی مطلبی به چشمم خورد که تو در آن بودی ولی در آن تأمل و درنگ نکردم

ببخش مرا به خاطر اینکه به دوستی در وبلاگی بی ادبی و یا بی اعتنایی کردم

ببخش مرا به خاطر اینکه شکر این نعمت را بجا نیاوردم

ببخش مرا برای اینکه بدون قصد قربت و بدون وضو پشت میز کار نشستم

ببخش مرا که گاهی اوقات به جای وظیفه و تکلیف به سلیقه خود نوشتم و نظر گذاشتم

خدایا من را ببخش که کلبه ام آماده پذیرایی از حضرت ولی عصر (عج)نبود چرا که برای خود مینوشتم نه برای او...

خدایا از (تو) نوشتن را به من آموختی (برای تو) نوشتن هم به من بیاموز که چه سخت و چه شیرین است (برای تو) نوشتن...

طبقه بندی موضوعی

۴ مطلب در خرداد ۱۳۹۲ ثبت شده است

14 نکته به کسانی که به روحانی رای ندادند

1/ برای حضور پرشور مردم در انتخابات به یکدیگر تبریک بگوئیم و نگذاریم شیرینی مشارکت حداکثری کمرنگ شود.

 2/ تأکید بر به سنگ خوردن پیش بینی های رسانه های غربی و بی اعتبار سازی آنان و برجسته کردن آزادی بیان در رسانه های ایران به ویژه رسانه ملی

3/ به طرفداران حسن روحانی تبریک صمیمانه بگویئم و تاکید کنیم که در حکومت مردم سالاری دینی رای مردم محترم است.

4/ به دیگران اطمینان دهید که با وجود قانون اساسی، رهبر انقلاب، و مسئولان دلسوز، امکان خدشه در رای مردم وجود ندارد.

5/ خیری که در رای آوردن حسن روحانی مشهود به نظر می‌رسد این است که مردم حامی اصلاح طلب به علت اتفاقات 88 به انزوا رفته  و کمی از نظام فاصله گرفته بودند با روی کار آمدن حسن روحانی این قشر با امید بیشتری به نظام بازگشتند و ناخودآگاه مجبورهستند که نظام را قبول و همکاری لازم را با بدنه نظام داشته باشند چرا که باید برتری خود را نسبت به جریان اصولگرایی نشان دهند.عده ای دیگر که شبهه تقلب و دیکتاتوری نظام را در سال 88مطرح و شبهه انتخابات آزاد را در این دوره دنبال می‌کردند تیرشان با رای مردم به سنگ خورد و نظام اسلامی ایران، آزادی بیان خود را برای همگان نمایان کرد.

6/ یادمان باشد این پیروزی اصلاح طلبان به خاطر برتری گفتمان بودن آنان نیست بلکه به خاطر انشقاق و عدم اتحاد اصول گرایان است.

7/ حرف هایی از قبیل: مردم ما اشتباه کردند!، اکثریت عوام هستند! و... را در هر جایی بیان و برای هر شخصی بیان نکنیم.

8/ یادمان باشد مردم با امید به  فرار از این وضعیت اقتصادی موجود به دنبال صدایی متفاوت می‌گشتند، که این صدا را هر کسی  مینواخت احتمال پیروزی او زیاد بود. بنابراین مردم نه بخاطر گفتمان اصلاح طلبان بلکه به نشانه اعتراض به وضعیت اقتصادی موجود به روحانی رای دادند برای اثبات این قضیه  می‌توانید از افرادی که به حسن روحانی رای دادند بپرسید که برنامه کاندیدای شما  برای رفع مشکل اقتصادی چیست؟!

9/ تجربه تاریخی نشان داده که گروهی که در قدرت است به علت بالا بودن امکانات اکثر اوقات دچار سردرگمی، دودستگی و اختلاف، نبود خلاقیت، ندیدن مشکلات کوچک و مشغول شدن به فرعیات می‌شود. بنا براین باید قبول کنیم که جریان مخالف اصلاح طلبی نتوانست به نحو احسن از موقعیت خود استفاده کند.

10/ نباید زیاد نگران بود چرا که باز تجربه نشان می‌دهد که گروهی که از قدرت به انزوا می‌رود برای برگشتن به حالت قبلی مجبور به اتحاد و یکرنگی با زیر مجموعه‌ها و انشعاب های خود می‌شود و برای این کار از تمام ظرفیت‌ها و خلاقیت های خود استفاده می‌کند. بنابریاین پیش بینی می‌شود در چهار‌ سال یا هشت سال دیگر، جریانی متفاوت از جریان اصلاح طلبی روی کار بیاید، همانطور که در دوره قبلی این اتفاق افتاد.

 

11/ بهترین اقدام مهم بدنه افراد مذهبی در این شرایط ایجاد همدلی بین مردم و نشان دادن جمهوریت مشروعیت  نظام با محوریت رهبر معظم انقلاب است.

 

12/ تلاش برای فضا سازی مناسب و چیدن آجرهای اصیل اسلام ناب محمدی از طریق ابزارهای هنری.

 

13/ قدرتمند کردن شبکه توزیع آثار هنری و همچنین بستر سازی برای  رسانه های (دیداری نوشتاری شنیداری) قدرتمند.

 

14/ پرهیز از تنش و جدل با طرفداران دیگر کاندیدا و گوش سپردن کامل به نکات مدبرانه رهبر معظم انقلاب در روزهای آینده.

.....................................................................................................................................................

جوابی به کسانی میگویند اگر به فلانی رای میدادید روحانی رئیس جمهور نمی‌شد،و میگویند که شما باید به جای تکلیف به نتیجه فکر میکردید!

مردم هم نگاه کنند و اصلح را انتخاب کنند… شما تلاش خود را بکنید؛ مشورت خود را بکنید؛ از کسانى که فکر مى‌کنید مى‌توانند شما را راهنمایى کنند، راهنمایى بخواهید؛ به هر نتیجه‌اى که رسیدید، عمل کنید و رأى بدهید؛ اجر شما را خداى متعال خواهد داد. ما مأموریم که به آن‌چه مى‌فهمیم و به آن‌چه تکلیف الهى تشخیص مى‌دهیم، عمل کنیم؛ مطابق با واقع شد یا نشد، اجر ما محفوظ است. اجر کسى که عامل به تکلیف است، پیش خداى متعال محفوظ است.» (بیانات امام خامنه ای در تاریخ۸۴/۰۳/۰۳)

  • موافقین ۰ مخالفین ۰
  • ۲۵ خرداد ۹۲ ، ۱۲:۲۲
  • ۲۲۱ نمایش

                  خوشحالم که به جلیلی رای می‌دهم

 

خوشحالم به کسی رای میدهم که به تمام فکرش در ارزان بودن نخود و لوبیا جمع نمی‌شود بلکه هدف و گفتمانش گسترش عدالت علوی درسطح جهان است.

خوشحالم به کسی رای می‌دهم که به خوبی میداند مسائل اقتصادی با مسائل ریاضی قابل حل نیست بلکه با تغییر ساختار و فرهنگ سازی این مشکل ریشه کن میشود.

خوشحالم به کاندیدی رای میدهم که بر خلاف برخی  کاندیدها شعارهای خلع الساعه نمیدهد و برنامه های جامع اقتصادی و فرهنگی  و اصلاح ساختار اجرایی خود را مشخص کرده است

خوشحالم به کاندیدی رای میدهم که غرب از آمدن او هراس دارد و به خوبی میداند که آمدن جلیلی یعنی دور زدن تحریم ها و رفع معطل اقتصادی در ایران

خوشحالم به کسی رای می‌دهم که حتی یکبار هم از جانبازیش یا حتی از شرکت در هشت سال دفاع مقدسش نه  در سخنان و نه در فیلم تبلیغاتیش استفاده ابزاری نکرد.

خوشحالم به کسی رای میدهم که به فرموده رهبری ویژگی های مثبت دولت فعلی مانند ساده زیستی استکبار ستیزی پر کاری و.. را دارد و از ویژگی های منفی دولت به خصوص جریان انحرافی برائت میجوید و از تخریب دولت برای اثبات خود استفاده نمی کند و آنرا ابزاری برای رای آوردن استفاده نمی کند.

خوشحالم به کسی رای میدهم که خواص جامعه مانند آیت الله مصباح،آیت الله مرتضی آقا تهرانی،حجت السلام پناهیان و دیگر تحلیل گران  از او حمایت میکنند .

خوشحالم به کسی رای میدهم که که پدر علم مدیریت ایران دکتر رضائیان از برنامه تحول ساختاری جلیلی دفاع میکند و میگوید آنچه در مقام ریاست جمهوری احتیاج داریم تفکر راهبردی است نه قدرت اجرایی/ اسناد بالا دستی ظرفیت ایجاد تحول بنیادین را دارد

خوشحالم به کسی رای میدهم که پرفسور مسعود درخشان استاد اقتصاد دانشگاه علامه طباطبایی و عضو کمیته اقتصادی دکتر جلیلی میگوید: حرکت بر اساس رهنمودهای رهبری در عمل، دارا بودن اخلاق سیاسی و اشراف کلان به مسائل بین‌المللی و داخلی نشان از اصلح بودن آقای جلیلی است.

خوشحالم به کسی رای میدهم که آیت الله علم الهدی در رابطه با او میگوید: ایشان رساله دکتری را درباره «پارادایم اندیشه سیاسی اسلام در قرآن» نوشت. برای نوشتن این رساله ده بار قرآن را ختم کرد. در این رساله حدود سه هزار استشهاد قرآنی برای اندیشه سیاسی اسلام ارائه داده است. یک آدمی که از نظر تخصص در این سطح بالا -دکتری علوم سیاسی- است، از نظر معارف اسلامی یک مفسر تمام عیار است.

خوشحالم به کسی رای می‌دهم که حتی از عملکردش هم نان نمی خورد، همه از عملکرد شورای عالی امنیت ملی تنها، مسئله هسته ای را در ذهن دارند اما تقریبا در سال های گذشته نزدیک به ۷۵ درصد کار شورا در غیر هسته ای و خصوصا در مسائل اقتصادی بوده است اما جلیلی به چند دلیلی راضی به گفتن این حرف ها و نوشتن آن به پای خود نیست. یک دلیل مسئله امنیتی بودن برخی از این امور است که جلیلی راضی نیست که امنیت کشور را هزینه خودش کند و نباید بکند. دومین دلیل آن است که جلیلی اعتقاد دارد که این کارها کار همه است و دیگران هم درگیر بوده اند و به صراحت گفته است که “اگر می خواهید بگویید که این کارها شده است نگویید که فقط شورا دخیل بوده است” بلکه بقیه هم بوده اند. نمونه این امر در پورتال ارزی، دستگیری ریگی و … دیده شده است

خوشحالم به کسی رای میدهم که وابسته به کانون‌های قدرت و ثروت و  وامدار هیچ حزبی نشده است و برای رای آآوردن هزینه های میلیاردی نیمکند.

خوشحالم به کسی رای میدهم یک قدم از دفاع از حقوق ملت در حقوق هسته ای کوتاه نیامده است و گمنام در برابر دشمنان ایران ایستاده است به طوری که مصلحی وزیر اطلاعات از نقش جلیلی در دستگیری عبداالمالک ریگی پرده بر میدارد و میگوید: از آنجایی که ما برای هماهنگی‌های این عملیات نمی‌توانستیم از تلفن استفاده کنیم مجبور شدیم تا از طریق پیغام رسانه با سرلشکر فیروز آبادی رئیس ستاد کل نیروهای مسلح و آقای جلیلی دبیر شورای عالی امنیت ملی ارتباط برقرار کنیم که این امر نیم ساعت به طول انجامید. در این نیم ساعت خلبانان شجاع نیروی هوایی به پرواز درآمدند و نشاندن هواپیما حامل ریگی توسط آنها دارای یک پیغام بزرگ برای دشمن بود که هر چند ما کمتر در داخل به این موضوع پرداختیم اما آنها مقاله‌های فراوانی در این باره نوشتند. جلیلی با مسئولیت خود تصمیم گرفت جنگنده ها به هر قیمتی شده هواپیمای ریگی را فرود بیاورند. سرلشکر فیروز آبادی تصمیم جلیلی را به نیروی هوایی ابلاغ کرد. »

خوش حالم به کسی رای میدهم که تفاوت هدف و برنامه را به خوبی میداند و مانند برخی مدام نمیگوید من گرانی را کنترل می کنم، من نرخ ارز را تثبیت می کنم، من هزینه سلامت را کم می کنم،من قدرت خرید را بالا می برم، من بیکاری را حل می کنم، بلکه میگوید  چطور و با چه ساز و کار و برنامه‌ای  نرخ ارز را تثبیت می کنم.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

چه خوب است قبل از تصمیم گیری نهایی برای رای گیری سری هم به سایت های کاندیدا بزنیم

سایت هایی برای شناخت سعید جلیلی:

http://www.drjalily.com/ ستاد مردمی حیات طیبه

http://masir1357.ir/ مسیر

 

شباهت تیم ملی فوتبال و انتخابات

 

اپیزود اول:

بعد از چهار سال تیم ملی فوتبال ایران به جام جهانی رفته است

18 بازیکن خوب به تیم ملی دعوت شده اند.

همه تماشگران  یکصدا تیم ملی را تشویق می‌کنند.

تماشاگران  بازیکن گلزن، مقاوم  و تاثیر گذار تیم ملی را بیشتر تشویق می کنند.

تیم حریف دوست داشت که این مسابقه برگزار نشود، برای همین تمام تلاش خود را برای عدم برگزاری این مسابقه انجام داد.

تیم حریف از پر شدن ورزشگاه توسط تماشاچیان می‌ترسید، چرا که می‌دانست این به معنای شکست آنان خواهد بود.

تیم حریف، تیم ملی ایران را به خوبی شناساییی کرده بود، برای همین متوجه شده بود که ایران یک بازیکن بسیار حرفه ای دارد که برای آنان خطرناک خواهد بود. برای همین به همه بازیکن هایش گفته بود که نگذارید توپ به او برسد و چند نفری او را زیر نظر داشته باشد حتی اگر توانستید او را مصدوم کنید تا به بازی ادامه ندهد.

همه تماشاچیان یکصدا بهترین بازیکن تیم ملی ایران را تشویق می‌کنند.

 

اپیزود دوم:

بعد از چهار سال انتخابات ریاست جمهوری برگزار می‌شود.

8 نامزد برای کاندیداتوری انتخاب شده اند.

همه مردم ایران در این انتخابات شرکت می‌کنند.

البته نامزد اصلح، مقاوم  و کارامد را بیشتر تشویق می‌کنند.

دشمن دوست داشت که این انتخابات برگزار نشود برای همین تمام تلاش خود را برای عدم برگزاری انتخابات انجام داد.

دشمنان از حضور گسترده مردم در انتخابات می‌ترسند چرا که می‌دانستند این به معنای شکستشان است.

دشمنان نامزدها را به خوبی شناسایی کرده بودند برای همین متوجه شده بودند که کدام کاندید بسیار کارامد و برای آنان خطرناک است برای همین تمام تیترهای  رسانه‌های خود را بر علیه فلان کاندید نشانه گرفتند و به برخی از تماشاگرنماهای منافق دستور دادند که علیه بازیکن خوب تیم ملی شعار دهند.

مردم ایران همه به پای صندوق رای می‌ایند و ملت ایران پیروز این میدان می‌شود.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

با اندکی تامل در رسانه های بیگانه براحتی می‌توان متوجه شد که بیشترین هجمه علیه دکتر سعید جلیلی شکل گرفته است. یعنی بازیکنی که رای آوردن او به ضرر آمریکا تمام می‌شود سعید جلیلی است.

این یعنی سعید جللی بازیکن خوبی است.البته این به معنای بد بازی کردن بودن دیگر نامزد ها نیست.

 

یا به زبان منطقیون:

منافع آمریکا همیشه به ضرر ملت ایران است/ شاهد:کوتای نوژه و 28 مرداد/ 8 سال جنگ تحمیلی/ تحریم علیه ایران/ مخالفت با دستیابی ایران به انرزی هسته‌ای،ترور انشمندان هسته ای و..

رای آوردن جلیلی به ضرر ملت آمریکا است/ شاهد: تمام رسانه های غربی تمام تلاش خود را می‌کنند تا جلیلی رای نیاورد

رای آوردن جلیلی به  نفع ملت ایران است

 

 

  • موافقین ۰ مخالفین ۰
  • ۰۷ خرداد ۹۲ ، ۰۸:۳۸
  • ۲۱۲ نمایش

سخنی دوستانه با آقای قالیباف:

امروز سوار تاکسی شدم، بر روی شیشه ماشین برچسبی  از طرف تاکسیرانی درج شده بود که مبلغ ورودی تاکسی  در سال ۹۲ را ۲۹۷۲ ریال اعلام کرده بود.

چند نکته

 چرا این مبلغ را رند نکردند تا راننده یا مسافر مجبور نباشند از حقشان بگذرند.براستی کسانی که این قیمت را تعیین کرده اند در ۲۰ سال گذشته سیر می‌کنند که نمیدااند دیگر  کم ترین پول خرد در جیبهای مردم ۲۵ تومنی است و فصل یک قرون دو زار گذشته است!

دوم: به دوستانی که این قیمت ها را تعیین کرده اند و به آقای شهردار توصیه می‌کنم نصف روزی از ماشین های شخصیشان پیاده  و سوار تاکسی های تهران شوند تا ببیند ۹۹ درصد راننده ها به این نرخ مصوب هیچ توجهی نمیکنند و کمترین مسافت را حدود ۵۰۰ تومان حساب می‌کنند.

آقای شهردار ما منکر زحمات و خدمات شهرداری تهران نیستیم اما انتظار میرود وقتی  قیمت مصوب در داخل تهران  را نمی‌توانید کنترل کنید چطور می‌توانید بازار های ایران را کنترل نمائید.... 

امیدوارم در این چند روز باقی مانده در شهرداری حداقل نظارت جدی بر رعایت نرخ تاکسی ها