باید کاری کرد

وبگاه شخصی حسن عبدالصمد

باید کاری کرد

وبگاه شخصی حسن عبدالصمد

خوشحالم که به جلیلی رای می‌دهم

| يكشنبه, ۱۹ خرداد ۱۳۹۲، ۱۲:۵۸ ب.ظ | ۸ نظر

                  خوشحالم که به جلیلی رای می‌دهم

 

خوشحالم به کسی رای میدهم که به تمام فکرش در ارزان بودن نخود و لوبیا جمع نمی‌شود بلکه هدف و گفتمانش گسترش عدالت علوی درسطح جهان است.

خوشحالم به کسی رای می‌دهم که به خوبی میداند مسائل اقتصادی با مسائل ریاضی قابل حل نیست بلکه با تغییر ساختار و فرهنگ سازی این مشکل ریشه کن میشود.

خوشحالم به کاندیدی رای میدهم که بر خلاف برخی  کاندیدها شعارهای خلع الساعه نمیدهد و برنامه های جامع اقتصادی و فرهنگی  و اصلاح ساختار اجرایی خود را مشخص کرده است

خوشحالم به کاندیدی رای میدهم که غرب از آمدن او هراس دارد و به خوبی میداند که آمدن جلیلی یعنی دور زدن تحریم ها و رفع معطل اقتصادی در ایران

خوشحالم به کسی رای می‌دهم که حتی یکبار هم از جانبازیش یا حتی از شرکت در هشت سال دفاع مقدسش نه  در سخنان و نه در فیلم تبلیغاتیش استفاده ابزاری نکرد.

خوشحالم به کسی رای میدهم که به فرموده رهبری ویژگی های مثبت دولت فعلی مانند ساده زیستی استکبار ستیزی پر کاری و.. را دارد و از ویژگی های منفی دولت به خصوص جریان انحرافی برائت میجوید و از تخریب دولت برای اثبات خود استفاده نمی کند و آنرا ابزاری برای رای آوردن استفاده نمی کند.

خوشحالم به کسی رای میدهم که خواص جامعه مانند آیت الله مصباح،آیت الله مرتضی آقا تهرانی،حجت السلام پناهیان و دیگر تحلیل گران  از او حمایت میکنند .

خوشحالم به کسی رای میدهم که که پدر علم مدیریت ایران دکتر رضائیان از برنامه تحول ساختاری جلیلی دفاع میکند و میگوید آنچه در مقام ریاست جمهوری احتیاج داریم تفکر راهبردی است نه قدرت اجرایی/ اسناد بالا دستی ظرفیت ایجاد تحول بنیادین را دارد

خوشحالم به کسی رای میدهم که پرفسور مسعود درخشان استاد اقتصاد دانشگاه علامه طباطبایی و عضو کمیته اقتصادی دکتر جلیلی میگوید: حرکت بر اساس رهنمودهای رهبری در عمل، دارا بودن اخلاق سیاسی و اشراف کلان به مسائل بین‌المللی و داخلی نشان از اصلح بودن آقای جلیلی است.

خوشحالم به کسی رای میدهم که آیت الله علم الهدی در رابطه با او میگوید: ایشان رساله دکتری را درباره «پارادایم اندیشه سیاسی اسلام در قرآن» نوشت. برای نوشتن این رساله ده بار قرآن را ختم کرد. در این رساله حدود سه هزار استشهاد قرآنی برای اندیشه سیاسی اسلام ارائه داده است. یک آدمی که از نظر تخصص در این سطح بالا -دکتری علوم سیاسی- است، از نظر معارف اسلامی یک مفسر تمام عیار است.

خوشحالم به کسی رای می‌دهم که حتی از عملکردش هم نان نمی خورد، همه از عملکرد شورای عالی امنیت ملی تنها، مسئله هسته ای را در ذهن دارند اما تقریبا در سال های گذشته نزدیک به ۷۵ درصد کار شورا در غیر هسته ای و خصوصا در مسائل اقتصادی بوده است اما جلیلی به چند دلیلی راضی به گفتن این حرف ها و نوشتن آن به پای خود نیست. یک دلیل مسئله امنیتی بودن برخی از این امور است که جلیلی راضی نیست که امنیت کشور را هزینه خودش کند و نباید بکند. دومین دلیل آن است که جلیلی اعتقاد دارد که این کارها کار همه است و دیگران هم درگیر بوده اند و به صراحت گفته است که “اگر می خواهید بگویید که این کارها شده است نگویید که فقط شورا دخیل بوده است” بلکه بقیه هم بوده اند. نمونه این امر در پورتال ارزی، دستگیری ریگی و … دیده شده است

خوشحالم به کسی رای میدهم که وابسته به کانون‌های قدرت و ثروت و  وامدار هیچ حزبی نشده است و برای رای آآوردن هزینه های میلیاردی نیمکند.

خوشحالم به کسی رای میدهم یک قدم از دفاع از حقوق ملت در حقوق هسته ای کوتاه نیامده است و گمنام در برابر دشمنان ایران ایستاده است به طوری که مصلحی وزیر اطلاعات از نقش جلیلی در دستگیری عبداالمالک ریگی پرده بر میدارد و میگوید: از آنجایی که ما برای هماهنگی‌های این عملیات نمی‌توانستیم از تلفن استفاده کنیم مجبور شدیم تا از طریق پیغام رسانه با سرلشکر فیروز آبادی رئیس ستاد کل نیروهای مسلح و آقای جلیلی دبیر شورای عالی امنیت ملی ارتباط برقرار کنیم که این امر نیم ساعت به طول انجامید. در این نیم ساعت خلبانان شجاع نیروی هوایی به پرواز درآمدند و نشاندن هواپیما حامل ریگی توسط آنها دارای یک پیغام بزرگ برای دشمن بود که هر چند ما کمتر در داخل به این موضوع پرداختیم اما آنها مقاله‌های فراوانی در این باره نوشتند. جلیلی با مسئولیت خود تصمیم گرفت جنگنده ها به هر قیمتی شده هواپیمای ریگی را فرود بیاورند. سرلشکر فیروز آبادی تصمیم جلیلی را به نیروی هوایی ابلاغ کرد. »

خوش حالم به کسی رای میدهم که تفاوت هدف و برنامه را به خوبی میداند و مانند برخی مدام نمیگوید من گرانی را کنترل می کنم، من نرخ ارز را تثبیت می کنم، من هزینه سلامت را کم می کنم،من قدرت خرید را بالا می برم، من بیکاری را حل می کنم، بلکه میگوید  چطور و با چه ساز و کار و برنامه‌ای  نرخ ارز را تثبیت می کنم.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

چه خوب است قبل از تصمیم گیری نهایی برای رای گیری سری هم به سایت های کاندیدا بزنیم

سایت هایی برای شناخت سعید جلیلی:

http://www.drjalily.com/ ستاد مردمی حیات طیبه

http://masir1357.ir/ مسیر

نظرات  (۸)

 • سـَـربـازان گــُـمنـام
 • با سلام و درود به شما
  وبسایت خوب و مفیدی طراحی کردید.
  به وبسایت ما هم سر بزنید.
  کد بنر وبلاگ ما را در تنظیمات وبسایت خود قرار دهید.
  با این کا ما را حمایت کنید
  و بگویید با چه نامی شما را در همسنگران خود ثبت کنیم.
  منتظره حضور شما هستیم....
  التماس دعا.  type="application/x-shockwave-flash" width="160" height="220">  src="http://www.banner-effect.com/customer_banners/trial/FnuecJ8OoJ[SLASH]r29kV25KSOQ[EQUAL][EQUAL]/Basiratrahbar93/Basiratrahbar93.js">  شهدای ما نرفتن که نخود و لوبیا ارزون بشه،بلکه شهدای ما جان دادن تا اسلامی بودن کشورمون حفظ بشه.
  واقعا ممنونم.
  به منم سر بزنید.
  سلام. من هم به همین دلیل خوشحالم و مطمئن.
  لطفا با قلم شیوای خودتون، جواب هوچی بازی سایت الف رو تا دیر نشده بدید. داره از یه اشتباه دوستان جلیلی و یا سوءاستفاده دشمنش، یه غول تبلیغاتی علیه دکتر می سازه.
  مطلبی در پاسخ به همین اقدامش در وبلاگم گذاشتم. ممنون می شم اگه زودتر اقدام کنید.
  رای ما جلیلی.
  چرا باید با این اوضاع مملکت با این وضع اقتصادی به پای صندوق های رای برویم؟؟؟؟
 • رضا آقازاده کلیبر
 • سلام وبلاگ زیبا و پر محتوایی داری احسن به شما و وفاداری شما به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بنده با اجازه شما را لینک کردم و اگه مشتاق بودی بنده را با نام
  حماسه سیاسی واقتصادی از منظر مقام رهبری (آقازاده کلیبر) و با آدرسhttp://hemasa92.blogfa.com لینکم کن و خبر کن منتظر خبر و حضور شما در وبلاگم هستم به امید پیروزی شما و مردم شریف ایران موفق و بهروز باشید. یا علی
  فوق العاده بود پیامک میشه همین امرو چند قطعش به سیصد نفر
  وبلاگ منم بیاید یه چیزی هس یه نگاه بندازید
 • چه فرقی می کنه؟
 • کاش وقتی امام زمان(عج) ظهور می کرد هم همینقدر خوشحال بودی
  کاش می تونستی سرت و بالا نگه داری و بگی من حقیقت و پیدا کردم
  کاش می تونستی بگی اعتمادت و خرج هر کسی نکردی
  کاش وقتی مسئولیت انتخاب و اعتمادت و به گردن می گرفتی امام زمان بهت لبخند می زد....
  کاش می گفتی هیچ وقت فریب قرآن بر سر نیزه رو نخوردی
  کاش...
  به خدا دلم خونه، خون...